22513
page-template-default,page,page-id-22513,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,smooth_scroll,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Vadovų paieška

Vadovų paieška yra daugiau nei tiesiog darbuotojo paieška. Remdamiesi abipusiu pasitikėjimu ir atvira komunikacija su savo klientais kuriame partneryste paremtus santykius tam, kad iš tikrųjų suprastume organizacijos iššūkius, kultūrą, poreikius ir atrastume būtent jums tinkančius talentus.

Konsultuojame klientus formuluodami vadovų paieškos strategiją, padedame identifikuoti organizacijos tikslus atitinkančias kandidato savybes. Skiriame ypatingą dėmesį organizacijos kultūrai tam, kad prisijungęs naujokas būtų priimtas kaip tikras komandos narys.  Mūsų vadovų paieškos procesas apjungia ne tik technologinius paieškos mechanizmus (duomenų bazes, kandidatų stebėjimo įrankius) tačiau ir itin artimą asmeninį ryšį su kandidatais.

Strategija

Susipažįstame su jūsų organizacija ir  formuluojame paieškos kriterijus geriausiai atitinkančius organizacijos tikslus. Kuriame patrauklią vadovo paieškos strategiją.

Paieška

Identifikuojame tikslinę paieškos auditoriją. Naudodamiesi savo pažinčių tinklu ir žiniomis susisiekiame su tinkamiausiais kandidatais ir parduodame jūsų pasiūlymą.

Kvalifikacija

Pokalbio metu įvertiname kandidatų kvalifikaciją ir pasiekimus. Naudojame praktines užduotis ir asmenybės testus. Patikriname kandidatų rekomendacijas, kreditingumą ir ryšius.

Rezultatas

Tinkamiausius kandidatus pristatome vertinimui, dalyvaujame derybose ir siekime, kad pasirinktas kandidatas priimtų jūsų pasiūlymą. Padedame naujam vadovui adaptuotis naujoje komandoje.

Dauguma sėkmingiausių vadovų aktyviai neieško pokyčių, tad mes nesiremiame vien tik viešai prieinamomis kandidatų duomenų bazėmis ar darbo skelbimais, o naudodamiesi savo žiniomis ir patirtimi aktyviai ieškome išskirtinių talentų – šiandienos ir augančių rytdienos lyderių.

 

Ieškote komandos nario ar turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis!

 

Susisiekite