43
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-43,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,cookies-not-set,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Interneto Vizija

Mūsų įgyvendinti projektai

Interneto Vizija

Interneto Vizija yra sparčiai auganti įmonė, nuo 2003 metų teikianti domenų registravimo, svetainių talpinimo ir serverių nuomos paslaugas. Subūrę nedidelį, tačiau draugišką ir profesionaliai dirbantį kolektyvą, įmonė savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų klientas yra didžiausias paslaugų teikėju Lietuvoje pagal prižiūrimų domenų ir talpinamų svetainių skaičių.

Su Interneto vizija bendradarbiaujame jau daugiau nei dvejus metus – kartu įgyvendinome daugiau nei dešimt darbuotojų paieškos projektų. Ieškodami talentų į savo kliento komandą (pradedant IT tinklo administratorių baigiant administracijos vadovais), visada siekiame, kad savo pasirinkimu būtų patenkintos abi pusės.

IT projektai visada nėra paprasti, o ypač kai klientas tikisi, kad surastas kandidatas turės specifinių techninių žinių. Talent Lab savo duomenų bazėje turi daugiau nei 10 000 IT specialistų, su geriausiais iš jų – nuolat stengiamės palaikyti ryšį, todėl savo klientui sugebėjome surasti ne vieną LINUX profesionalą.

Date

2015.07.07

Category

Specialistų paieška, Vadovų paieška, Verslo konsultacijos

Tags

IT, Paieška