21689
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21689,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

EIS Group Lietuva

Mūsų įgyvendinti projektai

EIS Group Lietuva

EIS Group Lietuva – didžiausia tarptautinė IT kompanija Baltijos šalyse, kurianti modernias, specializuotas sistemas stambiosioms pasaulio ir Lietuvos draudimo, bankininkystės, telekomunikacijų ir kitų sektorių įmonėms bei viešojo sektoriaus organizacijoms. EIS Group dirba IT profesionalai, kurie vertina norą tobulėti, lojalumą ir draugiškumą.

 

Nuolat augdami, EIS Group su mumis bendradarbiauja jau daugiau nei metus. Specifinių įgūdžių turinčių profesionalų rinkoje nėra daug, o ir esantys nėra lengvai keisti darbą. Ne tik atlikome išsamų darbo rinkos tyrimą ir identifikavome kliento reikalavimus atitinkančius kandidatus, tačiau ir atrastiems kandidatams padėjome apsispręsti priimant svarbų sprendimą. Artimai bendradarbiaudami, prie EIS Group sėkmės esame prisidėję surasdami ne vieną patyrusį JAVA specialistą.

Date

2015.12.05

Category

Specialistų paieška

Tags

EIS Group, Java