160
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-160,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Belvilis SPA

Mūsų įgyvendinti projektai
Belvilis - konferencijos Belvilis SPA Belvilis

Belvilis SPA


Belvilis SPA ir viešbutis įsikūręs viename iš gražiausių Lietuvos kampelių. Čia susijungia ir viena kitą papildantis modernumas ir gamtos grožis. Belvilis SPA gali pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas.

 

Kas nenorėtų dirbti atostogų ritmu? Pro biuro langą atsiveriantis vaizdas į ežerą bei SPA malonumai po darbo, ko gero, yra kiekvieno darbuotojo svajonė. Tačiau nuostabi gamta ir nuošali vietovė Lietuvos regione sukuria nemažus iššūkius, kai į savo komandą nori surasti ir pasikviesti patirties profesionaliame viešbučių versle turinčius specialistus.

 

Bendradarbiavimas su klientu prasidėjo įdėmiai išanalizavus kandidatams keliamus reikalalavimus ir sudarius ieškomo kandidato profilį. Stengdamiesi surasti tinkamiausią kandidatą sudarėme panašų profilį turinčių viešbučių sąrašą ir pirmiausia svo dėmesį nukreipėme į ten dirbančius ir savo vertę jau įrodžiusius kandidatus. Vesdami derybas su geriausiais iš jų dėjome visas pastangas, kad mūsų kliento pasiūlymas būtų patrauklus, o kandidatas rastų darbą, kuriame galėtų atskleisti visas savo geriausias savybes.

Date

2013.10.07

Category

Vadovų paieška

Tags

Vadovų paieška