62
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-62,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Airwave Lietuva

Mūsų įgyvendinti projektai
Airwave - darbo vieta Airwave - konferencijų salė Airwave biuras

Airwave Lietuva


Airwave yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo, bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse. Savo veiklą Taline (Estijoje) pradėjusi 1999 metais, šiuo metu kompanija savo pardavimo biurus taip pat turi Rygoje (Latvijoje) ir Vilniuje (Lietuvoje). Airwave klientai ir partneriai yra profesionalios vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų montavimo bei projektavimo įmonės, statybinės ir projektų vystymo kompanijos, bei konsultantai.

 

Pradėdami dirbti su Airwave neketinome nusileisti pagrindiniams mūsų principui – visada suteikti klientui daugiau, nei jis tikisi. Skirtingai nei daugelis, šis klientas konkrečiai žinojo, kokius žmones ir iš kokių veiklos sričių nori matyti savo kolektyve. Mums tuo tarpu reikėjo ne tik juos atrasti, tačiau ir suformuoti kandidatui patrauklų pasiūlymą, bei pasinaudojant savo derybiniais sugebėjimais atvesti juos į komandą. Nors sąrašas nebuvo ilgas, tačiau į galutinius pokalbius pakviesti visi kandidatai, būdami puikiais savo srities specialistais, visiškai atitiko ir netgi pranoko kliento lūkesčius.

Date

2013.10.07

Category

Vadovų paieška, Verslo konsultacijos

Tags

Airwave, Vadovų paieška