21458
page-template-default,page,page-id-21458,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Konsultacijos

Talent Lab pataria savo klientams ne tik konkretaus projekto įgyvendinimo klausimais, tačiau ir atlieka organizacijų klimato tyrimus, teikia konsultacijas talentų valdymo, darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimu klausimais.

Visai nesvarbu, ar ieškote draugiško patarimo, ar konkrečios profesinės įžvalgos – paskambinę mums visada sulauksite profesionalios pagalbos.

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Siekiate tobulinti organizacijos veiklos procesus ar atitikties įstatymų reikalavimams, o galbūt norite sukurti motyvuojančią ir patrauklią darbo aplinką savo darbuotojams – mes esame pasiruošę jums padėti. Konsultuojame organizacijos plėtros ar reorganizavimo, darbuotojų motyvavimo, atlygio sistemos, lojalumo programų, darbo teisės, konfliktų valdymo ir sprendimo klausimais.

test

tesxt this

Konsultacijos samdant darbuotojus iš trečiųjų šalių

Kvalifikuotų darbuotojų trūkumas darbo rinkoje lemia tai, jog net patraukliausias darbdavys, pasirinkęs geriausius paieškos partnerius, ne visada randa tai, ko ieško.

Konsultuojame jus apie galimybes surasti kvalifikuotus darbuotojus trečiosiose šalyse, vykdome jų paiešką. Žingsnis po žingsnio padedame Jums įveikti biurokratines kliūtis ir į savo komandą įdarbinti specialistus iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių.

test

tesxt this

Organizacijų klimato tyrimai

Šiandien, kai dėl ryškiausių talentų tarp darbdavių vyksta arši kova ir tik gabiausiųjų pritraukimas ar esamų talentų išlaikymas gali užtikrinti organizacijos konkurencingumą, organizacijos vidinis klimatas yra vienas iš pagrindinių veiksnių užtikrinančių darbuotojų lojalumą.

Kuriame jūsų organizacijos struktūrą atitinkančius klausimynus, analizuojame rezultatus ir pateikiame įžvalgas bei rekomendacijas. Konsultuojame kaip pagerinti darbdavio įvaizdį, kokios problemos iškyla komandinio darbo ir pasitikėjimo tarp kolegų klausimais.

Siekiame, kad mūsų konsultacijos klientams kurtų realią pridėtinę vertę, klientų komandoms padėtų sklandžiai dirbti kartu, o kiekvienam iš komados narių padėtų jaustis įvertintu ir naudingu. Mūsų klientai žino, kad 24 valandas per parą atsiliepsime į jų skambučius ir visada užbaigsime darbą, kurį pradėjome.

 

Ieškote pagalbos ar turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis!

 

Susisiekite