22803
post-template-default,single,single-post,postid-22803,single-format-standard,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Kaip naujausios technologijos keičia personalo valdymo procesą?

Kaip naujausios technologijos keičia personalo valdymo procesą?

Kaip naujausios technologijos keičia personalo valdymo procesą?

Žmogiškųjų išteklių valdymas yra viena iš svarbiausių sėkmingo verslo sudėtinių dalių. Tinkami ir inovatyvūs personalo atrankų sprendimai užtikrina, kad organizacija veiktų kaip tiksliai suderintas laikrodis. Geri darbuotojai padeda įmonėms didinti našumą ir produktyvumą, todėl darbuotojų atrankos ir stebėjimo procedūros šiais laikais įgauna ypatingai didelę reikšmę.

Tam, kad būtų galima pagerinti ir supaprastinti pagrindines žmogiškųjų išteklių operacijas ir procesus, darbuotojų paieškos specialistai į pagalbą telkiasi šiuolaikines technologijas. Ir ne be reikalo. Atlikti tyrimai rodo, kad žmogiškųjų išteklių valdymo sistemos (HRM) leidžia įmonėms ženkliai suefektyvinti personalo atrankų procedūras ir sutaupyti daug laiko.

Kokią žmogiškųjų išteklių programą rinktis?

Yra dviejų tipų HRM sistemos. Tokios, kurios sukurtos interneto tinklo pagrindu (angl. online cloud-based services) ir kitos, kurioms yra būdingas duomenų saugojimas vidinėje kompiuterio atmintyje. Vis tik renkantis tarp šių sistemų, įmonės dažnai pasiklysta jų gausoje, todėl pravartu žinoti, kad geriausiai į bendrovės veiklą bus integruotas tas sprendimas, kuris tiksliausiai atitiks kompanijos poreikius ir kuriuo bus patogu naudotis darbuotojams.  

Vidinėje kompiuterio atmintyje įdiegtos programos leidžia rankiniu būdu apdoroti didelį srautą duomenų, nesvarbu ar tai būtų darbo užmokesčio mokėjimai, darbo valandų stebėjimas, darbo sutarčių tvarkymas, ar kita užduotis. Šių sistemų privalumas yra tas, kad duomenis galima apdoroti individualiai, taip realiai prisiliečiant prie informacijos ir stebint su darbuotojais susijusių procesų kaitą įmonėje.

Interneto tinklu paremtos sistemos maksimaliai automatizuoja vykstančius žmogiškųjų išteklių procesus suteikiant saugią duomenų apsaugą ir eliminuojant žmogiškąjį faktorių. Dėka ryšio su interneto tinklu, šios programos yra nuolat automatiškai atnaujinamos pagal naujus reglamentus bei įstatymus, leidžiant greitai ir be klaidų apdoroti darbo užmokesčio, mokesčių mokėjimo bei kitas užduotis. Laiku atliekami veiksmai padidina įmonės darbuotojų pasitenkinimą ir užtikrina produktyvią darbo aplinką.

Populiarūs rinkoje naudojami įrankiai:

 

  • iCIMS Talent Acquisition”. Funkcionali darbuotojų įdarbinimo programa, kurios pagalba įmonės turi prieigą prie platformos, leidžiančios samdyti kvalifikuotus darbuotojus, pagerinti įdarbinimo procesą, identifikuoti ir bendrauti su tinkamais kandidatais.
  • KiSSFLOW”. Ši programinė įranga padeda tvarkyti įdarbinimo/išdarbinimo procedūras, tvirtinti tvarkaraščius, vertinti darbo našumą ir atlikti kitas svarbias funkcijas.
  • Namely”. Universali programa, kuri atlieka darbuotojų duomenų bazės valdymo, atlyginimų ir priedų skaičiavimo funkcijas. „Namely” valdymo funkcijos taipogi apima individualizuotą darbuotojų našumo stebėjimą.

HRM programinės įrangos naudojimas personalo atrankos procese ne tik padeda įmonėms greičiau ir efektyviau atlikti kasdienes užduotis, bet ir tai daryti žymiai tiksliau. Išvardintos kompiuterinės programos suteikia vartotojams gausybę opcijų ir naudingų funkcijų. Jeigu jaučiate, kad darbą ofise galite padaryti produktyvesnį, išbandykite vieną iš pažangių sistemų ir įsitikinsite, kaip naujos technologijos gali būti pritaikytos įmonės valdymo praktikoje.

Patiko? Įvertinkite įrašą!
No Comments

Post a Comment