2
page-template-default,page,page-id-2,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,cookies-not-set,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Darbuotojų paieška

Darbuotojų paieška yra sudėtingas procesas, kuriame persipina tiek objektyvūs, tiek subjektyvūs veiksniai, o rezultatą dažnai apibrėžti yra sunku. Renkantis personalo paieškos partnerius būtinai įvertinkite partnerio patirtį, sėkmės istoriją ir įvaizdį. Be to, pasirinkite paieškos strategiją ir būdą, kuris užtikrins, kad rasite tai ko ieškote. Paieškos strategija lemia didele dalimi lemia atrankos rezultatą, tad pasirinkimas turėtų būti detaliai apgalvotas.

Talent Lab savo klientams siūlo vadovų bei specialistų paieškos paslaugas, naudojant viešus ir tikslinius („Galvų medžioklės”) personalo paieškos metodus.

Įvertinkite kiekvieno iš paieškos būdų privalumus ir trūkumus bei pasirinkite tinkamiausią Jums. Abejojate, ką pasirinkti? Susisiekite su mumis, esame pasiruošę jums padėti!

Vieša personalo atranka

Viešą darbuotojų paiešką ir atranką vykdome, kuomet klientas ieško tokio profilio specialistų, kurių darbo rinkoje yra pakankamai arba įmonės vidinė tvarka reikalauja viešo konkurso.

Darbuotojų pasirinkimas rinkoje

Darbdavio žinomumas ir patrauklumas

Konfidencialumas

Aukščiausia kandidatų kvalifikacija

Specifiniai poreikiai

Tikslinė vadovų paieška

Tikslinę vadovų paiešką vykdome, kuomet klientas ieško itin aukštos kvalifikacijos ir turinčių specifinių industrijos žinių vadovų arba paiešką pageidauja išlaikyti konfidencialią.

Darbuotojų pasirinkimas rinkoje 

Darbdavio žinomumas ir patrauklumas

Konfidencialumas

Aukščiausia kandidatų kvalifikacija

Specifiniai poreikiai

Darbuotojų paieškos metu aktyviai bendradarbiaujame su populiariausiais viešaisiais darbo skelbimų portalais bei aktyviai naudojamės socialiniais tinklais.

Suradę tinkamiausią kandidatą, padedame jam darniai įsilieti į kolektyvą, paruošdami adaptacijos planą darbuotojo bandomojo laikotarpio metu. Pagal kliento pageidavimą atliekame ir pasirinktų kandidatų patikimumo ir psichologinių savybių vertinimą.

 

Ieškote komandos nario ar turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis!

 

Susisiekite