21802
page-template-default,page,page-id-21802,theme-stockholm,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22969
Title Image

Mūsų darbo pasiūlymai, atsiųskite savo CV!

Atraskite darbo pasiūlymą sau!

Savo klientams ieškome profesionalių ir motyvuotų komandos narių. Siekiame, kad darbuotojas ne tik atliktų jam pavestą darbą, tačiau ir jaustų, kad daro tai, kas jam patinka. Jei jus sudomino mūsų pasiūlymai, būtinai susisiekite su mumis.

Atsakydami į darbo skelbimą būtinai prisekite išsamų gyvenimo aprašymą. Atkreipkite dėmesį, kad jei darbo skelbime yra prašoma pateikti papildomą informaciją, būtinai ją pridėkite. Nurodykite paskutinę darbovietę bei konkrečius savo sugebėjimus (pvz., marketingas, socialinis marketingas, tikslinis marketingas, Google adWords). Raktažodžiai padės mums Jus lengvai rasti!

Tarp mūsų ieškomų pozicijų radę jums tinkamą darbo pasiūlymą atsiųskite mums paspausdami nuorodą. Jei nepageidaujate naudotis cv-online portalu ar tarp siūlomų pozicijų neradote jus dominančio darbo pasiūlymo, tiesiog atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu nurodydami pozicijos pavadinimą.

Mūsų darbo skelbimus galite rasti čia.

Dėkojame, kad pasitikite mumis! Gerbiame ir vertiname kiekvieną kandidatą, todėl kiekvienam besikreipiančiam į mus atsakysime, ir stengsimės surasti karjeros galimybes geriausiai atitinkančias jūsų profesionalias savybes bei lūkesčius.