Belvilis SPA - darbas atostogų ritmu
Kiekvienas žmogus gali dirbti ne tik tai, ką moka, tačiau ir tai, ką iš tiesų mėgsta ir myli. Padedame talentams ir darbdaviams atrasti vieniems kitus tam, kad kartu kurtų iš tiesų nuostabius dalykus.
Personalo atranka, vadovų paieška, personalo valdymas
160
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-160,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Belvilis SPA

Mūsų įgyvendinti projektai
Belvilis Belvilis SPA Belvilis - konferencijos

Belvilis SPA


Belvilis SPA ir viešbutis įsikūręs viename iš gražiausių Lietuvos kampelių. Čia susijungia ir viena kitą papildantis modernumas ir gamtos grožis. Belvilis SPA gali pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas.

 

Kas nenorėtų dirbti atostogų ritmu? Pro biuro langą atsiveriantis vaizdas į ežerą bei SPA malonumai po darbo, ko gero, yra kiekvieno darbuotojo svajonė. Tačiau nuostabi gamta ir nuošali vietovė Lietuvos regione sukuria nemažus iššūkius, kai į savo komandą nori surasti ir pasikviesti patirties profesionaliame viešbučių versle turinčius specialistus.

 

Bendradarbiavimas su klientu prasidėjo įdėmiai išanalizavus kandidatams keliamus reikalalavimus ir sudarius ieškomo kandidato profilį. Stengdamiesi surasti tinkamiausią kandidatą sudarėme panašų profilį turinčių viešbučių sąrašą ir pirmiausia svo dėmesį nukreipėme į ten dirbančius ir savo vertę jau įrodžiusius kandidatus. Vesdami derybas su geriausiais iš jų dėjome visas pastangas, kad mūsų kliento pasiūlymas būtų patrauklus, o kandidatas rastų darbą, kuriame galėtų atskleisti visas savo geriausias savybes.

Data

2013.10.07

Kategorija

Vadovų paieška

Žymos
Vadovų paieška