Mūsų darbo pasiūlymai, atsiųskite savo CV! - Talent Lab
Kiekvienas žmogus gali dirbti ne tik tai, ką moka, tačiau ir tai, ką iš tiesų mėgsta ir myli. Padedame talentams ir darbdaviams atrasti vieniems kitus tam, kad kartu kurtų iš tiesų nuostabius dalykus.
Personalo atranka, vadovų paieška, personalo valdymas
21802
page-template-default,page,page-id-21802,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Mūsų darbo pasiūlymai, atsiųskite savo CV!

Atraskite darbo pasiūlymą sau!

 

Savo klientams ieškome profesionalių ir motyvuotų komandos narių. Siekiame, kad darbuotojas ne tik atliktų jam pavestą darbą, tačiau ir jaustų, kad daro tai, kas jam patinka. Jei jus sudomino mūsų pasiūlymai, būtinai susisiekite su mumis.

 

Atsakydami į darbo skelbimą būtinai prisekite išsamų gyvenimo aprašymą. Atkreipkite dėmesį, kad jei darbo skelbime yra prašoma pateikti papildomą informaciją, būtinai ją pridėkite. Nurodykite paskutinę darbovietę bei konkrečius savo sugebėjimus (pvz., marketingas, socialinis marketingas, tikslinis marketingas, Google adWords). Raktažodžiai padės mums Jus lengvai rasti!

 

Tarp mūsų ieškomų pozicijų radę jums tinkamą darbo pasiūlymą atsiųskite mums paspausdami nuorodą. Jei nepageidaujate naudotis cv-online portalu ar tarp siūlomų pozicijų neradote jus dominančio darbo pasiūlymo, tiesiog atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu nurodydami pozicijos pavadinimą.

Mūsų darbo skelbimus galite rasti čia.

Dėkojame, kad pasitikite mumis! Gerbiame ir vertiname kiekvieną kandidatą, todėl kiekvienam besikreipiančiam į mus atsakysime, ir stengsimės surasti karjeros galimybes geriausiai atitinkančias jūsų profesionalias savybes bei lūkesčius.